Azért írok a gyerekeknek, mert gyerekkoromban a könyvek mentették meg az életem. Megmutatták, hogy ha akarom, erős lehetek, akár új bőrt is növeszthetek, ha az enyém túl vékony, vagy nem megfelelő színű. A könyvek révén az lettem, ami a valóságban soha: bátor, merész és természetfeletti módon gyors. Ezt akartam visszaadni. Azoknak a gyerekeknek, akik számkivetettnek érzik magukat, akiknek a tehetségét még nem fedezték fel, akiknek a képességei még nem nyilvánultak meg - meg akartam mutatni nekik, hogy egyszer eljön az ő napjuk.
Úgy döntöttem, elindítom az oldal első hagyományos blogversenyét. Pontozásos verseny lesz. Amit pontozok: -fejléc; ahogy az oldalad "összeáll"; a frissítéseket; látogatók számát, a blog témáját -> -> mindegyikre max 10 pontot lehet kapni, összesen ezekre 50 pontot kaphatsz. Ha valakik ugyanannyi pontot érnek el: (volt már rá példa) akkor szavazással döntik el a blog-látogatók hogy ki nyerjen :D Szabályok: -Kötelező kiraknod a két tábla közül valamelyiket az oldalad jobb, vagy bal oldalára. Figyelem! -Akár 2 bloggal is jelentkezhetsz. -Növeld meg a pontjaid számát, ahányszor kiteszed a táblát, annyiszor +1 pont (max 10x teheted ki, tehát erre még pluszba 10 pontot lehet kapni.) Összesen: 60 pontot lehet elérni. Jelentkezés! -A bejegyzés alatt a kommentekben, vagy a chat-ben. Amit meg kell adnod: -neved -oldalad címe + témája -hányszor tetted ki a táblát és jobb vagy bal oldalra Jelentkezni, Július 24 este 20:00-ig Hány jelentkezőt várok? minimum 10, de örülnék a legal...
Megjegyzések
Megjegyzés küldése