Már tudom, hogy soha többé nem foglak látni. Nekem lett igazam, elvettek tőlem, könnyen vehettek el, mert sohasem kellettem igazán neked, hiába szerettelek, hiába foglak szeretni mindig olyan szerelemmel, amilyen csak egy van az életben, ez az én szerelmem kevés volt ahhoz, hogy megváltoztasson téged, és amikor majd belátod, hogy kár volt engem elengedned, akkor már késő lesz.
Úgy döntöttem, elindítom az oldal első hagyományos blogversenyét. Pontozásos verseny lesz. Amit pontozok: -fejléc; ahogy az oldalad "összeáll"; a frissítéseket; látogatók számát, a blog témáját -> -> mindegyikre max 10 pontot lehet kapni, összesen ezekre 50 pontot kaphatsz. Ha valakik ugyanannyi pontot érnek el: (volt már rá példa) akkor szavazással döntik el a blog-látogatók hogy ki nyerjen :D Szabályok: -Kötelező kiraknod a két tábla közül valamelyiket az oldalad jobb, vagy bal oldalára. Figyelem! -Akár 2 bloggal is jelentkezhetsz. -Növeld meg a pontjaid számát, ahányszor kiteszed a táblát, annyiszor +1 pont (max 10x teheted ki, tehát erre még pluszba 10 pontot lehet kapni.) Összesen: 60 pontot lehet elérni. Jelentkezés! -A bejegyzés alatt a kommentekben, vagy a chat-ben. Amit meg kell adnod: -neved -oldalad címe + témája -hányszor tetted ki a táblát és jobb vagy bal oldalra Jelentkezni, Július 24 este 20:00-ig Hány jelentkezőt várok? minimum 10, de örülnék a legal...
Megjegyzések
Megjegyzés küldése