Timárra gondolok, szeretettel gondolok reá. Valami meleg barátsággal, jó érzéssel. Ő volt az első ember, akihez én bizalommal voltam. Egy napon meglátott, szemtelenül megszólított, s mintha történt volna valami velem. Arra kell gondolnom, hogy ez a legnagyobb, a legritkább dolog, ami egy emberrel történhet: hogy így, minden ok nélkül, bizalmat érez valaki iránt. Az ember él, egyik ember a másik mellett. Mint a vakok.
Úgy döntöttem, elindítom az oldal első hagyományos blogversenyét. Pontozásos verseny lesz. Amit pontozok: -fejléc; ahogy az oldalad "összeáll"; a frissítéseket; látogatók számát, a blog témáját -> -> mindegyikre max 10 pontot lehet kapni, összesen ezekre 50 pontot kaphatsz. Ha valakik ugyanannyi pontot érnek el: (volt már rá példa) akkor szavazással döntik el a blog-látogatók hogy ki nyerjen :D Szabályok: -Kötelező kiraknod a két tábla közül valamelyiket az oldalad jobb, vagy bal oldalára. Figyelem! -Akár 2 bloggal is jelentkezhetsz. -Növeld meg a pontjaid számát, ahányszor kiteszed a táblát, annyiszor +1 pont (max 10x teheted ki, tehát erre még pluszba 10 pontot lehet kapni.) Összesen: 60 pontot lehet elérni. Jelentkezés! -A bejegyzés alatt a kommentekben, vagy a chat-ben. Amit meg kell adnod: -neved -oldalad címe + témája -hányszor tetted ki a táblát és jobb vagy bal oldalra Jelentkezni, Július 24 este 20:00-ig Hány jelentkezőt várok? minimum 10, de örülnék a legal...
Megjegyzések
Megjegyzés küldése