One Direction :)
tűrhető! ;) ♥
Úgy döntöttem, elindítom az oldal első hagyományos blogversenyét. Pontozásos verseny lesz. Amit pontozok: -fejléc; ahogy az oldalad "összeáll"; a frissítéseket; látogatók számát, a blog témáját -> -> mindegyikre max 10 pontot lehet kapni, összesen ezekre 50 pontot kaphatsz. Ha valakik ugyanannyi pontot érnek el: (volt már rá példa) akkor szavazással döntik el a blog-látogatók hogy ki nyerjen :D Szabályok: -Kötelező kiraknod a két tábla közül valamelyiket az oldalad jobb, vagy bal oldalára. Figyelem! -Akár 2 bloggal is jelentkezhetsz. -Növeld meg a pontjaid számát, ahányszor kiteszed a táblát, annyiszor +1 pont (max 10x teheted ki, tehát erre még pluszba 10 pontot lehet kapni.) Összesen: 60 pontot lehet elérni. Jelentkezés! -A bejegyzés alatt a kommentekben, vagy a chat-ben. Amit meg kell adnod: -neved -oldalad címe + témája -hányszor tetted ki a táblát és jobb vagy bal oldalra Jelentkezni, Július 24 este 20:00-ig Hány jelentkezőt várok? minimum 10, de örülnék a legal...
Tűrhető?
VálaszTörlésIsteni, fenomenális ♥
ImádomImádom!!
Köszönöm, hogy meg ért egy cikket neked :) ♥
DIRECTIONER*
Az együttesért nem vagyok úgy oda,a számaikat is kicsit nyálasnak találom,de ez a 2 szám kifejezetten tetszik! :D ezért is raktam ki :3
Törlés♥ xoxo